wbijam.pl

Dr. Stone III 07 "Światło nadziei i rozpaczy":


Seria: Dr. Stone III.
Numer odcinka: 07.
Polski tytuł odcinka: Światło nadziei i rozpaczy.
Japoński tytuł odcinka: 絶望と希望の光 (zetsubou to kibou no hikari).
Data premiery: 18.05.2023.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Wasure gataki" by Huwie Ishizaki.
Ending: "Where Do We Go?" by OKAMOTO'S.
Opis odcinka: „Senkuu i spółka docierają na Wyspę Skarbów, gdzie podobno leży uśpiona platyna, i od razu rozpoczynają poszukiwania z pomocą pochodzącego z tych stron Sojuza. W tym samym czasie ekipa, która została na statku, bada okolice wyspy oraz dno morskie. Ukyou niepokoi duża ilość kamiennych posągów na niegdyś niezamieszkanej wyspie. Tymczasem pozostający na pokładzie Ryuusui czuje na sobie czyjeś spojrzenie. Z kolei grupa zwiadowców ze szlachetnym czarownikiem na czele wykorzystuje narzędzia naukowej kryminalistyki, by odkryć pierwszych mieszkańców wyspy. I gdy podchodzą do jednego z tubylców, by uzyskać informacje...”.
1695506013
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Oozora oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Oozora oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Oozora oglądaj [HD]
ONLINE d-on [TMJ] Oozora oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE mega [TMJ] Oozora oglądaj [FHD]

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.