Kalendarz

1579758187
Dr Stone II 01: "Kamienne Wojny" nadchodzi ??.??.????
Opening 03: pierwszy opening drugiej serii nadchodzi ??.??.????
Ending 03: pierwszy ending drugiej serii nadchodzi ??.??.????
Dr Stone 24: "Głos do wieczności" 00 dni 00:00:00 13.12.2019
Dr Stone 23: "Fala nauki" 00 dni 00:00:00 06.12.2019
Dr Stone 22: "Skarb" 00 dni 00:00:00 29.11.2019
Dr Stone 21: "Spartański klub rzemieślniczy" 00 dni 00:00:00 22.11.2019
Dr Stone 20: "Era energii" 00 dni 00:00:00 15.11.2019

Wiadomości dotyczące anime i mangi Dr Stone

[anime] Zwiastun drugiej serii oraz plakat.

Pojawił się krótki film zwiastujący nadchodzącą drugą serię, a także plakat ją promujący. Ilustrację możecie znaleźć poniżej, natomiast do oglądania zwiastuna zapraszam tutaj.

Dodano: 22.12.2019

[anime] Zakończenie serii i przyszłość.

W dniu dzisiejszym, wraz z odcinkiem dwudziestym czwartym, końca dobiegła pierwsza seria opartego na mandze autorstwa Inagakiego Riichirou anime Dr. Stone. Jednak smutki na bok, drodzy fani, gdyż druga seria została już potwierdzona i powinna zadebiutować w drugiej połowie 2020 roku lub na początku roku 2021. Gdy tylko będą znane jakieś szczegóły, natychmiast poinformuję Was o tym we Wiadomościach na stronie. By oczekiwanie się nie dłużyło, w nadchodzącym sezonie będę dla Was wydawał kolejne serie (wszystkie tytuły znajdziecie na dole menu po prawej).Na koniec chciałbym Wam serdecznie podziękować za oglądanie serii z moimi napisami, a także zachęcić wszystkich, którzy doceniają moja pracę do wsparcia (przejdź), bym mógł nadal regularnie wydawać dla Was kilka serii anime na sezon. Wielkie dzięki i do napisania!

Dodano: 13.12.2019

[anime] Produkcja drugiej serii potwierdzona!

To już pewne, powstanie druga seria przygód Senkuu i spółki! Oficjalny chiński profil Doktora Stone'a na Weibo donosi, że przyklepano produkcję kontynuacji anime. Jest to prawdopodobnie informacja, której ogłoszenie zostało zapowiedziane na 16 grudnia w Weekly Shounen Jumpie. Na razie brak szczegółów, być może czegoś więcej dowiemy się w piątek w ostatnim odcinku anime. Przerwa między seriami nie powinna jednak wynieść więcej niż 1-1,5 roku. Zapraszam do komentowania.Aktualizacja: japońskie źródło, Weekly Shounen Jump, potwierdziło tę informację (sprawdź).

Dodano: 11.12.2019

[anime] Dr Stone 24: „Głos do wieczności”.

Już 13 grudnia o godzinie 22:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 24. odcinek anime Dr Stone zatytułowany „Głos do wieczności”. „Królestwo nauki opracowuje i konstruuje telefon komórkowy, dzięki czemu zyskuje najpotężniejszą broń wojenną - możliwość przekazywania głosu na odległość. Zbliża się wiosna i długo wyczekiwana ostateczna bitwa z Imperium Tsukasy... Czy Senkuu i jego przyjaciele z Wioski Ishigami zdołają przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w piątek późnym wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych już w najbliższą środą galeria oraz zwiastun, które można będzie znaleźć tutaj. W środę również zwiastun oraz galeria.

Dodano: 06.12.2019

[anime] Znany tytuł i data ostatniego odcinka.

Ostatni, 24. odcinek pierwszej serii Doktora Stone'a, zostanie nadany 13 grudnia i będzie zatytułowany „Głos do wieczności”. Na tę chwilę brak oficjalnych informacji nt. kontynuacji, jednakże możliwe, że zostanie ona zapowiedziana na końcu ostatniego odcinka. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 06.12.2019

[anime] Dr Stone 23: „Fala nauki”.

Już 6 grudnia o godzinie 22:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 23. odcinek anime Dr Stone zatytułowany „Fala nauki”. „Po powrocie z jaskini skarbów Senkuu i jego Królestwo Nauki przechodzą do produkcji włókna żarowego lampy elektronowej. W tym celu muszą przetworzyć najtwardszy z metali, wolfram. Jednak to dopiero jeden z wielu kroków na mapie do telefonu komórkowego. Kolejnym jest antena emitująca fale radiowe...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w piątek późnym wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych już w najbliższą środą galeria oraz zwiastun, które można będzie znaleźć tutaj. W środę również zwiastun oraz galeria.

Dodano: 29.11.2019

[anime] Dr Stone 22: „Skarb”.

Już 29 listopada o godzinie 22:00 (14:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 22. odcinek anime Dr Stone zatytułowany „Skarb”. „Przyjacielska grupa grotołazów w składzie Senkuu, Chrome oraz Magma rusza na poszukiwania minerału z grupy wolframinów, szelitu, bez którego niemożliwe będzie stworzenie lampy elektronowej, a w dalszej perspektywie również telefonu. Czy temu niecodziennemu trio uda się znaleźć wspólny język i zdobyć loch?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w piątek późnym wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych już w najbliższą środą galeria oraz zwiastun, które można będzie znaleźć tutaj. W środę również zwiastun oraz galeria.

Dodano: 22.11.2019

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Shingeki no Kyojin, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.