Kalendarz

1610874653
Dr. Stone II 02: "Gorąca linia" 00 dni 00:00:00 21.01.2021
Ending 03: "Koe" by HATENA 00 dni 00:00:00 21.01.2021
Dr. Stone II 01: "Rozpoczęcie Kamiennych Wojen" 00 dni 00:00:00 14.01.2021
Opening 03: "Rakuen" by Fujifabric 00 dni 00:00:00 14.01.2021
Dr. Stone II 00: "Kamienne Wojny, wprowadzenie" 00 dni 00:00:00 21.10.2020

Wiadomości dotyczące anime i mangi Dr. Stone

[anime] Dr. Stone II 02: „Gorąca linia”.

Już w najbliższy czwartek, 21 stycznia o godzinie 22:30 (14:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 02. odcinek drugiej serii Dr. Stone'a zatytułowany „Gorąca linia”. „Gen wpada na genialny, acz nikczemny plan, który ma dać fałszywą nadzieję ludziom podążającym za Tsukasą i przeciągnąć ich na stronę Królestwa Nauki. Senkuu wymyśla sposób na odwrócenie uwagi zwiadowcy wroga, Homury, i grupa wypadowa wyrusza w drogę, niosąc do Imperium Tsukasy telefon komórkowy. Czy atak wyprzedzający się powiedzie? Czy to może być takie proste?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w czwartek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.01.2021

[anime] Dr. Stone II 01: „Rozpoczęcie Kamiennych Wojen”.

Już w najbliższy czwartek, 14 stycznia o godzinie 22:30 (14:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 01. odcinek drugiej serii Dr. Stone'a zatytułowany „Rozpoczęcie Kamiennych Wojen”. „Potajemnie ożywiony przez przyjaciół Senkuu przybywa do pewnej wioski i dzięki swej ogromnej wiedzy naukowej zdobywa zaufanie jej mieszkańców. Z pomocą tubylców Królestwo Nauki w szybkim tempie gromadzi coraz to nowe technologie, jednak gdy w końcu Tsukasa dowiaduje się, że Senkuu żyje, wszyscy zdają sobie sprawę, iż wojna jest nieunikniona! By zwyciężyć w niej bez rozlewu krwi, Szlachetny Czarownik planuje wykorzystać wojnę informacyjną i dopiero co stworzony telefon komórkowy. Jednak już samo dostarczenie go do Imperium Tsukasy będzie wymagało przebicia się przez lojalnego zwiadowcę wroga, Homurę...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w czwartek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.01.2021

[anime] Zwiastun z fragmentem openingu.

Pojawił się nowy trailer drugiej serii Doktora Stone'a, w którego tle można usłyszeć fragment openingu „Rakuen” w wykonaniu zespołu Fujifabric. Zapraszam do oglądania tutaj.

Dodano: 07.12.2020

[anime] Premiera drugiej serii 14 stycznia!

Podano dokładną datę oraz godzinę premiery sequela przygód Senkuu i spółki. Druga seria zadebiutuje na małych ekranach 14 stycznia w czwartek o godzinie 22:30 (14:30 czasu polskiego). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 03.12.2020

[anime] Odcinek wprowadzający do drugiej serii.

Opublikowany został epizod specjalny Dr. Stone'a, który zadebiutował podczas Jump Festy, a który wprowadza do sequela anime. Przygotowałem dla Was tłumaczenie, polską wersję można obejrzeć tutaj. Życzę udanego seansu i zapraszam już w styczniu na kontynuację!

Dodano: 18.11.2020

[anime] Znani wykonawcy utworów przewodnich!

Podano wykonawców openingu oraz endingu z drugiej serii Doktora Stone'a, a także tytuły utworów, które zaśpiewają. Piosenkę wprowadzającą, „Paradise”, przygotuje kapela Fujifabric, natomiast utwór zamykający, „Voice?”, wykona HATENA. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 12.11.2020
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, openingi, endingi.
Podobne anime: Akudama Drive, Bleach, Black Clover, Deca-Dence, Eden's Zero, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kimetsu no Yaiba, Naruto, One Piece, Shingeki no Kyojin, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.